27.02.2018

ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2018 році

Конкурс «Кращий державний службовець» - щорічний Всеукраїнський конкурс серед державних службовців України, що організовується Національним агентством України з питань державної служби з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців. Конкурс проводиться у три тури: І тур у березні - квітні, ІІ тур у травні - червні, ІІІ тур у вересні - жовтні щорічно.

Конкурс проводиться серед державних службовців, що займають посади категорій «Б» і «В» у таких номінаціях:

"Кращий керівник" (беруть участь державні службовці категорії «Б», які мають загальний стаж державної служби не менш як 3 роки, з них на керівних посадах не менш як 1 рік);

"Кращий спеціаліст" (беруть участь державні службовці категорії «В», які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі у І турі Конкурсу державні службовці подають організаційному комітету з проведення І туру Конкурсу:

- заяву про участь у Конкурсі;

- копію особової картки державного службовця встановленого зразка;

- подання керівника структурного підрозділу;

- інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, листи колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

Відповідно до статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» районною державною адміністрацією оголошено проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

За інформацією щодо участі у І турі Конкурсу необхідно звертатися до оргкомітету Великомихайлівської районної державної адміністрації. Тел.. 2-15-92