19.09.2017

Великомихайлівська районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади категорії "Б" начальника відділу з питань економіки та бухгалтерського обліку управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації

УМОВИ
проведення конкурсу на заміщення вакантної посади категорії «Б» начальника відділу з питань економіки та бухгалтерського обліку управління агропромислового розвитку Великомихайлівської районної державної адміністрації

(67100, смт. Велика Михайлівка, вул. Центральна, 123)  

 

 

Загальні умови

 

Посадові обов’язки

1. Визначає завдання та розподіляє обов’язки між працівниками відділу, аналізує підсумки роботи і вживає заходи по підвищенню ефективності діяльності відділу та ділової кваліфікації його  працівника.

2. Готує керівництву районної державної адміністрації пропозиції щодо сприяння ефективному проведенню економічних реформ, забезпечення раціонального використання виробничо – технічного потенціалу району, його природних, трудових і фінансових ресурсів.

3. Розробляє проекти програм соціально – економічного розвитку району та подає їх на розгляд керівництву районної державної адміністрації, бере участь в організації їх виконання.

4. Сприяє органам місцевого самоврядування у вирішені питань соціально–економічного розвитку відповідної території, зміцнення їх матеріально – технічної бази.

5. Здійснює моніторинг та надає інформаційну допомогу щодо організації та проведення процедур закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти.        

6. Забезпечує додержанням відділом законодавства про державну реєстрацію нормативно – правових актів та подання їх на державну реєстрацію.

7. Забезпечує роботу з ведення діловодства у відділі.

 

8. Сприяє утворенню інфраструктури підтримки регіонального розвитку, умов для рівноправного розвитку всіх форм господарювання та підприємництва на території району, надає консультаційну, інформаційну та іншу допомогу суб’єктам підприємницької діяльності.

 

9. Бере участь у формуванні переліку об’єктів капітального будівництва, які потребують залучення коштів обласного та державного бюджетів.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 4000 грн., інші виплати відповідно до Закону України «Про державну службу».

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення на посаду.

 

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.

Строк подання документів  15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Документи приймаються за адресою:    смт. Велика Михайлівка, вул. Центральна, 123, каб. 25 до 17.00 год. 02 жовтня 2017 року

 

Дата, час і місце проведення конкурсу

Конкурс буде проведений 05 жовтня  2017 року о 10.00 год. за адресою: смт. Велика Михайлівка, вул. Центральна, 123, каб. 25

 

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Довга Світлана Миколаївна

тел. 2-15-92;

vm_svetlana24@ukr.net

 

Кваліфікаційні вимоги

 

1.

Освіта

Вища освіта за ступенем магістра

 

2.

Досвід роботи

Досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року

 

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

 

Професійна компетентність

 

Вимога

Компоненти вимоги

 

1.

Професійні здібності

 - вміння працювати з великими масивами інформації;                      

 - організація і контроль роботи;

  - відповідальність;

 - наполегливість;

 - комунікативність.

 

2.

Знання сучасних інформаційних технологій

Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) або з альтернативним пакетом Open Office, Libre Office. Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

 

3.

Особистісні якості

Врівноваженість, принциповість, неупередженість, об’єктивність та ввічливість

 

Професійні знання

 

Вимога

Компоненти вимоги

 

1.

Знання законодавства

Знання:

- Конституція України;

- Закон України «Про державну службу»;

- Закон України «Про запобігання корупції» 

 

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Знання:

- Закон України «Про місцеві державні адміністрації»;

- Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»;

- Закону України «Про очищення влади»;

 - інші нормативно-правові акти відповідно до посадових обов’язків

           

 

 

                                            ___________________________________________________