29.03.2018

До уваги представників громадянського суспільства! Відбудуться установчі збори для формування складу громадської ради при ОДА

27 березня 2018 року відбулось засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Одеській обласній державній адміністрації, на якому було прийнято рішення про проведення установчих зборів 24 травня 2018 року о 16.00 за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83, велика зала засідань.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі ‒ інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України. 

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

Прийом заяв та документів, відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться з 10.00 2 квітня до 17.00 24 квітня 2018 року в громадській приймальні за адресою: м. Одеса, пр. Шевченка, 4.

Поштова адреса: 65032, м. Одеса, пр. Шевченка, 4, каб. 602, управління комунікацій та інформаційної політики Одеської обласної державної адміністрації з поміткою «Для ініціативної групи», в обов’язковому порядку із повідомленням та завіреним переліком поданих документів.

Відповідальна особа ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Одеській обласній державній адміністрації – Бондаренко Сергій Михайлович (e-mail: venera-2@te.net.ua,
тел. (066) 170 48 96).