06.09.2017

Громадська рада при Великомихайлівскій РДА – працює! Відбулося чергове засідання

Про стратегію розвитку Великомихайлівської об’єднаної територіальної громади,  участь Великомихайлівського району в утворенні госпітальних округів на території Одеської області, підсумки організації оздоровлення  дітей та їх зайнятості під час  літніх канікул, оздоровлення дітей пільгових категорій, формування спроможних  територіальних громад та затвердження плану роботи громадської ради на жовтень-грудень 2017 року йшлося під час чергового засідання Громадської ради при Великомихайлівській районній державній адміністрації 05 вересня 2017 року.

В засіданні взяли участь члени Громадської ради та запрошені: заступник голови Великомихайлівсської селищної ради Косенко В.А., завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Зарічук А.В. та завідувач сектору зв’язків з громадськістю та пресою апарату РДА Дидар Н.О.

В конструктивному діалозі було розглянуто кожне питання порядку денного зібрання, прийняті відповідні рішення та окреслено напрямки роботи Ради на період з жовтня по грудень 2017 року.