21.05.2018

На черговому засіданні Громадської ради при Великомихайлівській РДА

24 листопада в Малому залі райдержадміністрації відбулося чергове засідання Громадської ради при Великоммхайлівській районній державній адміністрації.

 З першого питання порядку денного зібрання, про вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, перед присутніми виступив зберігач районного історико-краєзнавчого музею Долгов О.В. Під час доповіді Олександра Володимировича, окрім цікавих історичних фактів про голодомори в Україні,  присутні мали змогу переглянути відеоролик  «Люди ПРАВДИ. Щоб світ знав».

Про порядок призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг в 2017-2018 роках поінформувала членів Ради заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Багацька О.М.

Завідувач сектору зв’язків з громадськістю та пресою апарату РДА Дидар Н.О. коротко ознайомила присутніх про хід формування спроможних територіальних громад на території Великомихайлівського району. Також Наталія Олександрівна запропонувала розглянути проект орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю при Великомихайлівській РДА на 2018 рік.

На завершення члени Громадської ради затвердили план роботи громадської ради при Великомихайлівській районній державній адміністрації на І півріччя 2018 року, з якого доповідав  Мельник В. В., керівник Великомихайлівської районної організації профспілки працівників культури України, голова громадської ради.

Засідання пройшло організовано, конструктивно, по-діловому.