03.07.2018

На черговому засіданні Громадської ради

     21 червня 2018 року в адмінбудівлі райдержадміністрації, за участі інститутів громадянського суспільства району, керівника апарату та керівників структурних підрозділів  РДА, відбулося чергове засідання громадської ради при Великомихайлівській районній державній адміністрації.

      З першого питання, про стимулювання індивідуального житлового будівництва в сільській місцевості шляхом надання пільгових позик за програмою «Власний дім», доповідала начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації О.Є. Туровська.

    Про хід формування спроможних територіальних громад на території Великомихайлівського району, заходи щодо реалізації в районі Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік присутніх поінформувала завідувач сектору зв’язків з громадськістю та пресою РДА Н.О. Дидар.

        З проектом плану роботи Громадської ради на ІІ півріччя 2018 року учасників заходу ознайомив голова Ради Мельник В.В.

    По завершенні обговорення питань порядку денного засідання, членами Ради були прийняті відповідні рішення, визначено напрямки роботи консультативно-дорадчого органу в ІІ півріччі поточного року. 

       В рамках засідання ГР також було проведено «круглий стіл»: «Україна – правова, демократична, вільна держава», присвячений річниці відзначення Дня Конституції України.

 

Завідувач сектору зв’язків

з громадськістю та пресою

райдержадміністрації,

Дидар Н.О.