12.04.2017

ПАМ’ЯТКА щодо підготовки пакету документів, необхідних для участі в установчих зборах представників ІГС Великомихайлівського району (для формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації)

Шановні представники громадськості  району!

Перш ніж подавати заяву для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства по обранню нового складу громадської ради при Великомихайлівській районній державній адміністрації просимо уважно прочитати наступні рекомендації: 

1. Заява подається на бланку інституту громадянського суспільства  (далі – ІГС) та підписується уповноваженою особою керівного органу ІГС.

2. До інститутів громадянського суспільства, які можуть брати участь у зборах, обирати та бути обраними до складу громадської ради при райдержадміністрації (далі – громадська рада) віднесені: громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства України.

3. Зверніть також увагу, що перелік документів, які додаються до заяви, визначено Типовим положенням про громадську раду, затвердженим постановою Кабінету Міністрів Українивід 03 листопада 2010 року №996, а отже, він є обов’язковим.

У випадку наявності додаткових запитань просимо телефонувати за ном.                  2-15-44.

Бажаємо успіху та сподіваємося на плідну співпрацю!

 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Великомихайлівській районній державній адміністрації                                                                        

Примітка: Документи приймаються до 05 травня 2017 року включно з 8.00 до 17.00 год. (крім вихідних та святкових днів) за адресою: смт Велика Михайлівка, вул. Центральна, 123, каб. 27.