26.03.2018

Відбулося чергове засідання Громадської ради при Великомихайлівській РДА

          22 березня 2018 року о 15.00 год. відбулося засідання громадської ради при Великомихайлівській районній державній адміністрації з наступних питань:

         1. Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Великомихайлівського району за 2017 рік, плани на 2018 рік.

          2. Про перевезення пільгової категорій населення району міжміського сполучення.

          3. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків району під час оздоровчої кампанії 2018 року.

          4. Про організацію харчування дітей у закладах загальної середньої освіти, підпорядкованих Великомихайлівській селищній раді ОТГ.

         В засіданні взяли участь члени Громадської ради та запрошені: заступник голови Великомихайлівсської селищної ради ОТГ Слюсенко С.В., завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Зарічук А.В., начальник відділу з питань економіки та бухгалтерського обліку управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації та завідувач сектору зв’язків з громадськістю та пресою апарату РДА Дидар Н.О.

         В процесі конструктивного діалогу членів ради з доповідачами усі питання порядку денного зібрання були детально розглянуті, по кожному з них прийняті відповідні рішення (пропозиції, зауваження).