Керівництво РДА

Голова Великомихайлівської районної державної адміністрації

Дем'яненко Олександр Сергійович

 (04859) 2-15-64

 rda@v-myhailivka.odessa.gov.ua

Биография

заступник голови Великомихайлівської районної державної адміністрації

Такоогло Анастасія Валеріївна

 (04859) 2-11-93

 rda@v-myhailivka.odessa.gov.ua

Биография

Керівник апарату районної державної адміністрації

Марценюк Уляна Миколаївна

 (04859) 2-11-77

 ulyana_marcenyuk@ukr.net

Биография

Графік роботи

Робочий день: 8.00 – 17.15

Перерва на обід: 13.00 – 14.00

Вихідні: субота, неділя

 

Контакти

Адреса: 67100, Україна, Одеська область, смт Велика Михайлівка, вул. Центральна,123

Тел.: 0(4859)-2-13-45

Основні функції та нормативно правові засади діяльності

Великомихайлівська районна державна адміністрація є органом державної виконавчої влади в районі.

Державна адміністрація є складовою частиною єдиної системи органів державної виконавчої влади Вона підпорядковується президентові України,  Кабінету Міністрів України, а також обласній державній адміністрації.

Державна адміністрація покликана захищати права і законні інтереси громадян та держави, забезпечувати комплексний соціально- економічний розвиток території та реалізацію державної політики у визначених законодавством сферах управління.

Державна адміністрація у своїй діяльності керується Конституцією України, Конституційним Договором між Президентом України та Верховною Радою “Про основні засади організації та функціонування державної влади і місцевого самоврядування в Україні на період до прийняття нової Конституції України”, законами України, указами і розпорядженнями Президента України, рішеннями Кабінету міністрів України, розпорядженнями обласної державної адміністрації.

Державна адміністрація  діє на засадах законності, гласності, поєднання загальнодержавних і місцевих інтересів, взаємодії з відповідними представницькими органами та органами місцевого самоврядування.

Державна адміністрація є юридичною особою, має свою печатку із зображенням Державного герба України і своїм найменуванням. Рахунки в установах банків України.

На будинку, де розміщена державна адміністрація, піднято державний прапор України та встановлено вивіску за єдиним зразком, який затверджується Кабінетом міністрів України