02.04.2018

Подбай про себе! Туберкульоз - це треба знати!

  Щорічно 24 березня людство відзначає Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз. Саме з метою профілактики поширення цієї хвороби, як однієї з найнебезпечніших хвороб сучасності, Великомихайлівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з 6 по 30 березня поточного року проводилась просвітницька акція серед дітей та  молоді району «Подбай про себе!»

Під час акції педагогом та фахівцями із соціальної роботи  центру в 4-х загальноосвітніх навчальних закладах району (Новоборисівській ЗОШ І-ІІІ ст.,  Мигаївській, Великоплосківській, Цебриківській ЗОШ І-ІІ ст.) та в районному відділі з питань пробації  з учнями старших класів та особами, засудженими до покарань, альтернативних ув'язненню, були  проведені 4 бесіди та прочитана 1 лекція  з питання щодо профілактики  туберкульозу та пропаганди переваг ведення здорового способу життя. Всього було проведено 5 групових (масових) заходів, якими  було охоплено 49 дітей  та 7 повнолітніх осіб. Також серед учасників акції  розповсюджувались інформаційно-просвітницькі матеріали з даної проблематики:  41 листівка «Туберкулёз: пути передачи, лечение, профилактика», 14 листівок "Туберкульоз виліковний. Звернись до лікаря" та 14 буклетів «Разом зупинимо туберкульоз» , - всього було поширено  69  прим.

До проведення акції було залучено лікаря-фтизіатра КУ «Великомихайлівська ЦРЛ» Дмитренко Ларису Яківну, яка надала необхідні матеріали для проведення заходів:  статистичні показники щодо захворюваності на туберкульоз, а також інформаційно-просвітницькі матеріали.