27.03.2018

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ.

                                                                                                    

Під час здійснення соціальної роботи педагоги та фахівці із соціальної роботи Великомихайлівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  стикаються з вирішенням різних складних життєвих ситуацій.  Це  ухиляння батьків від виконання батьківських обов'язків з виховання й розвитку дітей;  зневажливе ставлення і складні стосунки в сім'ї; інвалідність батьків або дітей; алкогольна залежність одного/обох батьків тощо.  На жаль, сьогодні ми вимушені признати й той сумний факт, що в теперішній час з'явилася нова категорія «батьків», які перетворили саме священне таїнство народження дитини в своєрідний «бізнес» - народжувати і без кінця отримувати гроші для задоволення лише власних потреб.  Але не можна і не зауважити на тому, що життя є життя, тому ситуації життєві все ж такі  бувають різні. І не можна всіх людей рівняти одним гребінцем. Зустрічаються і зовсім молоді батьки,  які не мають підтримки близьких і розгубилися у вирішенні тієї лави соціальних питань, що виникли з народженням дитини, а є і батьки, які через людську байдужість втрачають потяг до життя та починають пливти за течією, тому вкрай важливо саме в ці моменти підтримати таких людей – і психічно, і матеріально.  Районної програми для матеріальної підтримки такої категорії сімей, на жаль, не передбачено, тому  спеціалістам Центру доводиться звертатися за допомогою до інших установ, благодійних фондів та пересічних мешканців Великомихайлівщини.    І дуже приємно, що є ще в наш час люди, небайдужі до чужої біди. Саме таким людям – за їх  людяність, за їх доброту, за вміння співчувати та відкликатись на чужий біль – висловлюємо щиру вдячність та глибоку повагу.

16 березня поточного року до Великої Михайлівки волонтерами Благодійного фонду «Корпорація монстрів» (м. Одеса) була доставлена гуманітарна допомога у вигляді одягу, взуття, дитячих іграшок, канцелярського приладдя, медичних препаратів, предметів гігієни та першої необхідності, найнеобхіднішої побутової техніки тощо. Саме завдяки цієї гуманітарної допомоги наш Центр зміг матеріально допомогти 25 багатодітним сім'ям, 18 неповним сім'ям, 24 сім'ям, в яких один чи кілька членів потребують медичної допомоги (в т.ч. 8 особам/дітям з інвалідністю, 15 особам похилого віку), 5 сім'ям, постраждалим від збройних конфліктів та тимчасової окупації.

Великомихайлівський  РЦСССДМ  висловлює глибоку вдячність і щиру подяку БФ «Корпорація монстрів» за надану гуманітарну допомогу,  виражає впевненість у збереженні сформованих дружніх відносин і сподівається на подальшу взаємовигідну і плідну співпрацю.