26.04.2019

Здоров'я - головне багатство!

  Великомихайлівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді вкотре з нагоди відзначення Всесвітнього Дня здоров'я проводилась просвітницька акція серед дітей та молоді району «Твоє життя – твій вибір». Мета даної акції - пропаганда переваг ведення здорового способу життя, профілактика негативних явищ вживання психоактивних речовин, поширення соціально небезпечних хвороб (туберкульозу, ЗПСШ (в т.ч. ВІЛ-інфекції/СНІДу)).

   Учасниками акції були діти та молодь Великомихайлівського району віком від 11 до 35 років. Під час її проведення педагогом та фахівцями із соціальної роботи центру були проведені 5 групових  заходів - 4 бесіди з тем: «Скажемо палінню – прощавай!» (2), «Це потрібно знати про туберкульоз», «Твоє життя – твій вибір», прочитана 1 лекція з теми: «Ранні статеві зв'язки та їх наслідки».  Причому 1 з цих заходів було проведено спільно з фахівцем Великомихайлівського РВ філії ДУ «Центр пробації». Даними заходами були охоплені 73 особи, з яких 64- учні загальноосвітніх навчальних закладів, 9 – повнолітні особи, засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі. Заходи були проведені  в 3-х загальноосвітніх навчальних закладах району (Великоплосківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок», Новоборисівська ЗОШ І-ІІІ ст., Новосавицька ЗОШ І-ІІ ст.) та Великомихайлівському районному відділі філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області. 

   Також під час акції серед учасників розповсюджувались листівки-пам'ятки  «А ти захистив себе від небезпеки?», «Скажемо  палінню – прощавай!», «Туберкульоз виліковний. Звернись до лікаря!», «Що треба знати про туберкульоз», ксерокопії буклетів  «Интимное здоровье подростков», «Первый сексуальный опыт», «Начало половой  жизни», «Молодость – это здорово» - загалом було поширено 75 прим.