Шановні мешканці району! Нагадуємо про необхідність проведення у квітні-травні 2019 року щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою населених пунктів

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.11.2010 року № 1172/А-2010 (зі змінами), враховуючи лист Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.02.2019 року № 7/11.3/3119-19  нагадуємо про необхідність проведення у квітні-травні 2019 року щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою населених пунктів 20 квітня 2019 року.

Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. Проте, мало хто це усвідомлює і виконує. Благоустрій   – це питання, яке повинне стосуватися кожного  мешканця району . Залишатися байдужим та чекати, що хтось прибере замість нас є просто неприпустимо. А вислів «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!» свою актуальність не втратить ніколи.

20 квітня 2019 року в проведенні щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою закликаємо взяти участь  та прибрати територію біля своїх  приміщень. Проведення щорічної акції дає можливість не лише підтримувати чистоту прибудинкової території, але і поєднати «троянди й виноград – красиве і корисне», поспілкуватися із колегами у неформальній обстановці. Ми живемо в епоху бурхливого розвитку цивілізації. Йде зростання великих та малих міст, розширюється промислове будівництво, збільшується кількість населення, зростає експлуатація всіх природних ресурсів. У зв’язку з цим охорона навколишнього середовища стала для людства однією з найважливіших, злободенних проблем. І проведення щорічної акції «За чисте довкілля» є маленьким внеском у збереження природи, шанобливого до неї ставлення.

Колективи підприємств, установ і організацій, небайдужі громадяни, закликаємо взяти активну участь в цьому важливому еколого-просвітницькому заході!