12.07.2018

В районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій

      Великомихайлівська районна філія  ООЦЗ плідно співпрацює з соціальними партнерами, а саме з Великомихайлівським   районним  військовим  комісаріатом.

     12 липня 2018 року в Великомихайлівській районній філії пройшов Міні-ярмарок вакансій  з  орієнтації на службу в Збройних Силах України та до резерву Збройних сил України.

     Захід проводився для безробітних громадян з метою інформування щодо проходження військової служби за контрактом. Участь взяли 37 безробітних, які перебувають на обліку, із них 3  інваліди, які не досягли пенсійного віку. 

    Заступник військового комісара – начальник відділення комплектування Великомихайлівського  районного військового комісаріату підполковник Сергій Мельников докладно розповів як проходить відбір, про умови вступу на військову службу та її проходження. Зокрема, контрактником може стати кожен бажаючий чоловік віком від 18 до 60 років. Це можуть бути військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу, які пройшли військову службу не менше  шести місяців, громадяни призовного віку (у тому числі  і жінки) з вищою або професійно-технічною освітою, які не проходили строкової військової служби, а також військовозобов’язані  та жінки, які не мають військових звань офіцерського складу. Не притягувалися до кримінальної відповідальності та відповідають вимогам проходження військової служби.

        Під час проходження строкової служби за контрактом військовослужбовці  забезпечуються:

        - відшкодуванням витрат за наймане житло;

        - службовим житлом (гуртожитком) на період проходження служби у військовій частині.

       Користуються пільгами при вступі до вищих навчальних закладів, безкоштовним проїздом. Мають право на відпустки: щорічні, додаткові у зв’язку з хворобою, за сімейними обставинами та з інших причин.

     В прикінцевій частині заходу поступило багато запитань від безробітних до представника Великомихайлівського  районного військового комісаріату. Присутні отримали вичерпні відповідні на свої численні запитання, інформаційні матеріали та контактні телефони, за якими можна проконсультуватися в індивідуальному порядку.