16.09.2020

До уваги населення району!

Відповідно до регіонального Плану основних заходів цивільного захисту на 2020 рік, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації від 27.01.2020 №55/од-2020, 16 вересня 2020 року з 14.00 до 14.30 год. буде проведено комплексну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення із запуском електросирен та гучномовців.

При включенні сирен та передачі мовної інформації по електронних засобах масової інформації і вуличних гучномовцях інформація може містити навчальний текст про загрозу виникнення різного виду надзвичайних ситуацій.

Прохання до населення – просимо зберігати спокій, оскільки мета увімкнення електричних сирен навчальна та практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Запуск здійснюється з метою перевірки працездатності обладнання та буде проводитися у автоматичному режимі.

Нагадуємо, що звучання електричних сирен означає сигнал цивільного захисту “Увага всім!”. Якщо такий сигнал лунає не для перевірки, потрібно бути уважним до повідомлень і оповіщень цивільного захисту та не панікувати. По можливості сповістити про ситуацію близьких, сусідів, особливо людей похилого віку. Почувши сирену, потрібно увімкнути радіо або телевізор, уважно прослухати мовне повідомлення сигналу «Увага всім!» і діяти відповідно до отриманої інструкції».