14.02.2020

«Не забуваймо подвигів і втрат!»: на Великомихайлівщині вшанували воїнів-інтернаціоналістів

14 лютого, в переддень Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення радянських військ із Республіки Афганістан, у Великомихайлівському районі були проведені відповідні заходи до вказаних дат.

 Урочистою ходою представники районної влади, трудові колективи на чолі з керівниками, громадськість, ЗМІ та члени Великомихайлівської спілки ветеранів Афганістану рушили до пам’ятної стели воїнам-інтернаціоналістам.

Звертаючись до ветеранів Афганістану з вітальною промовою, голова районної державної адміністрації Олександр Дем’яненко засвідчив безмежну шану і глибоку повагу усім співвітчизникам, яким довелося нести нелегку військову службу в «гарячих точках» світу. Від щирого серця Олександр Сергійович побажав воїнам-інтернаціоналістам міцного здоров’я, родинного благополуччя, достатку, злагоди та довгоочікуваного миру над Україною.

Також очільник району додав, що районна державна адміністрація завжди відкрита для співпраці та сприяння у вирішенні проблемних питань воїнів-афганців.

До привітань також долучився і депутат Одеської обласної ради Микола Дерев’янко.

На звершення учасники заходу поклали живі квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам та вшанували пам’ять полеглих героїв хвилиною мовчання.

14-15 лютого в усіх релігійних закладах району УПЦ відбудуться поминальні літургії за загиблими бійцями та богослужіння за здоров’я воїнів-інтернаціоналістів та їх родин.

В бібліотечних, культурних та освітніх закладах району, за участі воїнів-афганців (інтернаціоналістів) пройдуть відповідні інформаційно-просвітницькі, національно-патріотичні та культурно-мистецькі заходи, присвячені виконанню інтернаціонального обов’язку українських бійців на території інших держав.

Схилімо ж голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру!  

Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся!