23.01.2020

Представлено нового голову Великомихайлівської районної державної адміністрації

23 січня 2020 року заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський представив активу Великомихайлівського району новопризначеного голову районної державної адміністрації Дем’яненка Олександра Сергійовича. Відповідне розпорядження Президент України підписав 15 січня 2020 року (№8/2020-рп «Про призначення О. Дем’яненка головою Великомихайлівської районної державної адміністрації Одеської області»).

 Перш за все, В. Свічинський  подякував за плідну роботу колишньому керівнику Великомихайлівського району В.Райчеву.

Далі, побажав успіхів, натхнення, результативної праці на новій посаді О. Дем’яненку.

Привітала Олександра Сергійовича і голова районної ради Катерина Лаптієнко, яка зазначила, що депутатський корпус Великомихайлівської районної ради 7-го скликання є дуже потужним, виваженим, дієздатним і готовий до тісної співпраці на благо розвитку Великомихайлівщини.

Зі свого боку, новий голова районної державної адміністрації Олександр Дем’яненко подякував за виявлену довіру з боку керівництва держави та наголосив, що готовий до тісної співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, громадсько-політичним активом району, - «адже у нас одна ціль – це покращення життя кожної людини, кожного мешканця Великомихайлівського району».

 «Мої двері завжди відкриті для кожного жителя, із будь-якого населеного пункту. Я прикладу максимум зусиль задля вирішення проблемних питань, які сьогодні турбують великомихайлівців» - додав Олександр Сергійович.

На завершення представник Одеської обласної державної адміністрації В. Свічинський коротко окреслив присутнім основні напрями державної політики у 2020 році. Зокрема, зупинився на таких аспектах, як продовження реформи децентралізації, реформи медичної галузі та освіти.