14.06.2018

Про підвищення показників розвитку району йшлося під час робочої наради в райдержадміністрації

    13 червня ц. р. під головуванням керівника апарату Великомихайлівської районної державної адміністрації Марценюк У.М. відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів РДА, підприємств, установ та організацій району.

   Основне питання порядку денного зібрання – результати оцінки діяльності райдержадміністрації за І квартал 2018 року, реалізація відповідних заходів стосовно підвищення показників розвитку району.

      На початку наради до відома присутніх було доведено інформацію про те, що 5 червня поточного року відбулося засідання колегії Одеської обласної державної адміністрації під головуванням Степанова М.В., під час якої було обговорено рейтингові показники діяльності районних державних адміністрацій області у І кварталі 2018 року.

     З детальною інформацією щодо рейтингових показників діяльності Великомихайлівської райдержадміністрації виступила начальник відділу з питань  економіки   управління   агропромислового  розвитку РДА Єрьоменко С.С.

      Проаналізувавши інформацію про стан розвитку району за І квартал 2018 року (з 26 на 17 місце в рейтингу), з метою подальшого підвищення рейтингових показників діяльності РДА, присутні окреслили ряд проблемних питань та визначили шляхи їх нагального вирішення.

        Підсумовуючи, Марценюк У.М. наголосила на активізації діяльності з вищезазначеного питання усіх причетних структур.