07.08.2018

Співпраця служби зайнятості з роботодавцями району

Великомихайлівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості  тісно співпрацює з  роботодавцями нашого району з моменту їх  реєстрації.

Однією з дієвих послуг для роботодавців є проведення масових заходів, консультацій, індивідуальних зустрічей, під час яких роботодавці знайомляться з нормами законодавства про зайнятість населення, професійно-кваліфікаційним складом безробітних, що перебувають на обліку, отримують вичерпну інформацію про сучасні та зручні форми роботи у режимі он-лайн, надання  компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування,  впровадження електронних сервісів у діяльність державної служби зайнятості, таких як, електронний кабінет роботодавця, що дає змогу скоротити витрати часу для відвідування центру зайнятості, надає можливість подання роботодавцями звітності в режимі он-лайн,  про можливості дуального навчання.  

Завдяки тісній співпраці служби зайнятості з підприємствами району вирішуються проблеми працевлаштування сільського населення, створення додаткових робочих місць в районі. Прикладом успішної діяльності, що свідчить про допомогу служби зайнятості у розв’язанні реальних кадрових проблем, є фізична – особа підприємець Тіхов Михайло Ананійович, основним видом діяльності якого є розведення свиней.

Михайло Ананійович звернувся до районної філії з  проханням посприяти в укомплектуванні  новостворенних  робочих місць. Так, за допомогою Великомихайлівської районної філії роботодавець працевлаштував  сім  зареєстрованих в службі зайнятості безробітних з  компенсацію єдиного внеску, адже компенсація витрат у розмірі єдиного внеску – дійсно суттєва економія та підтримка для роботодавців. І саме цей важливий фактор має зацікавити всіх роботодавців району до створення нових робочих місць.