09.07.2019

У Великомихайлівському районі відбулося святкування Івана Купала

6-7 липня  в кожному закладі  культури Великомихайлівського району відбулося святкування одного із наймістичніших українських свят – свята Івана Купала.

 Для кожного з нас свято Івана Купала завжди асоціювалося з обрядом пускання вінків на воду, жвавими та веселими стрибками через вогнище, а ще - пошуком омріяного цвіту папороті… І хоча самі обряди прийшли до нас із сивої давнини, вони й сьогодні не втратили популярності та зацікавленості серед населення. Звичайно зараз свято дещо втратило свою первинну сутність, набуло нового сучасного звучання та все ж залишається овіяним якоюсь доброю магією, вірою людей у здійснення бажань і очікувань.

Приємно відзначити, що у святкуванні Івана Купала  взяло участь багато дітей і молоді, дехто був убраний у вишиванку чи мав іншу національну символіку. Разом з тим не оминули увагою свято й представники старшого покоління, які, полишивши вдома свої справи, прийшли подивитися на купальське дійство, та й просто відпочити душею.
Отож, зібравши кількасот глядачів на імпровізованій сцені відбувались виступи колективів та окремих солістів. Звеселяли присутніх невеликі театралізовані вистави. Красою та романтикою віяло й під час конкурсів, у яких узяли участь місцеві жителі.

На завершення святкування традиційно запалили вогнище. Після чого була дискотека для всіх бажаючих.

Сектор культури та туризму

райдержадміністрації