22.01.2020

Україна - соборна держава!

Сьогодні, 22 січня, українці відзначають одне з найзнаменніших дат в історії становлення української державності - День Соборності України. Свято, що символізує єдність, неподільність українських земель і втілення мрії про незалежність. Соборність України – це святий і неперехідний символ єднання нації.

З нагоди Дня Злуки у всіх містах і селах незалежної України щорічно створюють живі ланцюги єднання. Теплі і щирі привітання з Днем Соборності України несуть віру і надію, що український народ згуртований, єдиний і території країни будуть соборними.

Урочисто відзначила День Соборності і Великомихайлівщина.

За участі представників районної та місцевої влади, працівників установ, підприємств, організацій та громадськості, біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, в смт Велика Михайлівка відбувся урочистий мітинг приурочений Дню Соборності України.

Покладанням живих квітів присутні вшанували пам'ять про незламного борця за волю Т.Г. Шевченка та Героїв Небесної Сотні.


Узявшись за руки учасники заходу долучилися до патріотичного флешмобу «В день Соборності та Злуки, з заходу на схід, всі візьмемося за руки, бо один ми рід!».

У закладах загальної середньої освіти, культури територіальних громад району організовано проведення різноманітних інформаційно- патріотичних та повчальних заходів, присвячених річниці підписання Акта Злуки,  Дня пам’яті Героїв Крут, річниці загибелі активістів Євромайдану.

Вже минає 101 рік після проголошення Акта Злуки на Софійському майдані, а питання соборності й сьогодні залишається на порядку денному національних завдань.

Відновлення соборності та неподільності української держави, деокупації Криму й окремих районів Донецької і Луганської областей, обов’язково відбудеться.

Вірмо в це і будьмо єдині, адже в єдності – наша сила!