14.06.2018

УВАГА! Відбудеться Форум бізнес IT-лідерів 2018!

      21 червня в Києві відбудеться Форум бізнес- і IT-лідерів — подія про найкращі практики, ідеї та технології, які допомагають гнучко керувати процесами компанії та прискорюють трансформацію бізнесу.

     В рамках Форуму 25 експертів провідних організацій поділяться досвідом в трьох тематичних потоках: Бізнес, Технології та Академія.

      Відвідування безкоштовне за попередньої реєстрації на сайті.

      7 ЛІДЕРІВ НА ОДНІЙ СЦЕНІ: 

Володимир Цой, Засновник та співвласник MTI

Сергій Черненко, Голова правління, Член наглядової ради Банку ПУМБ

Андрій Здесенко, Президент корпорації Біосфера

Катерина Костерева, CEO Terrasoft

Андрій Федорів, Засновник незалежного креативного агентства Fedoriv

Андрій Булах, Керуючий партнер Deloitte в Україні

Михайло Шелемба, CEO Датагруп

 

       ТРИ ТЕМАТИЧНИХ ПОТОКИ 

       Історії успіху та кейси: кейси компаній про стратегії і підходи, які допомагають прискорюватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для зростання бізнесу.

       Інструменти та технології: кращі практики застосування BPM- і CRM-інструментів в різних сферах діяльності організації, які допомагають компаніям швидко рости і розвиватись.

      Тренінги та майстер-класи: авторські майстер-класи з управління взаємодією з клієнтами та оптимізації процесів компанії.

      Своїм досвідом поділяться представники компаній: Vodafone Україна, ELDORADO, КОСМО, Hewlett-Packard Enterprise, Укртелеком, EVA, Нафтогаз України, MULTIPLEX, Advanter Group, CX Design, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор та інших. В рамках заходу буде працювати ЕКСПО-зона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами, рішеннями і експертизою в області BPM і CRM.

      Місце проведення — Stereo Plaza, проспект Валерія Лобановського, 119, Київ.

      Реєструйтесь зараз!

      Організатор Форуму— компанія Terrasoft, один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами та CRM, з офісами в семи країнах і понад 500 партнерами по всьому світу.