08.11.2018

В Одеській області зростає охоплення щепленнями від кору

В Одеській області зростає рівень охоплення дітей щепленнями від кору. За 10 місяців від цієї хвороби були ревакціновані 76% маленьких мешканців регіону. Про це повідомила директор департаменту охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації Олена Теряєва.

«Наразі епідситуація щодо захворюваності на кір в Одеській області є стабільною. Спостерігаємо незначне зниження кількості захворілих. За останній тиждень 17 мешканцям регіону поставили цей діагноз. У порівнянні з минулим тижнем, це менше на 8 випадків. Найбільш вразливими залишаються діти віком від 1 до 4 років і дорослі. Наголошую, вакцина, що є у наявності, — безпечна та дієва. Я вкотре закликаю батьків щеплювати своїх дітей від кору. Вакцинацію дитина має пройти двічі — у рік і в шість років», — підкреслила Олена Теряєва.

Також вона додала, що наразі в Одеській області вакциновано понад 60% дітей до 1 року. Цей показник має зростати. Зазначимо, від початку 2018 року діагноз «кір» було підтверджено у понад 2 тисяч хворих в Одеській області. Як повідомлялося раніше, з уcіх захворілих на кір у 2017 році у регіоні 93,8% пацієнтів не були щеплені проти цієї хвороби.


Джерело: https://oda.odessa.gov.ua/news/v-odeskij-oblasti-zrostae-ohoplenna-seplennami-vid-koru