12.06.2018

Забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, представників інших пільгових категорій

          Згідно постанови Кабінету  Міністрів  України  від  19  жовтня 2016 року №719 «Питання забезпечення житлом сімей  загиблих  військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інваліди І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують  поліпшення  житлових  умов,  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  28 березня  2018  року №214 «Питання  забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь в бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей» виплачується  грошова  компенсація  за  належні для отримання  жилі  приміщення  таким  категоріям громадян, за  умови перебування на квартирному обліку за місцем  реєстрації.

     Для більш детальної інформації просимо звертатись до управління соціального захисту населення, за адресою: смт Велика Михайлівка,  вул. Лермонтова, 22. (телефон 2-12-30).