Відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми

13 вересня ц. р., за участю представників структурних підрозділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, установ та організацій, які займаються питаннями сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми, відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, торгівлі людьми.

На порядку денному зібрання розглядалися питання про організацію та стан виконання «Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», затвердженого постановою КМУ від 22 серпня 2018 р. № 658 та проведення роз’яснювальної роботи, з метою попередження фактів домашнього насилля відносно дитини.

По завершенні обговорення вищезазначених питань членами Ради було прийнято рішення щодо здійснення першочергових профілактичних виїздів «мобільної бригади» з попередження фактів вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Підводячи підсумки засідання, заступник голови координаційної ради Т. Гаврилова наголосила на необхідності чіткого дотримання вимог Порядку щодо процедур та строків взаємного інформування та взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.