Відбувся навчальний тренінг на тему: «Особливості надання допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства»

16 вересня 2019 року, за участі начальника відділу «Великомихайлівське бюро правової допомоги Роздільнянського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольги Вуколової, фахівців Великомихайлівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості, районного відділу філії Центру пробації  в Одеській області,  керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, на базі управління соціального захисту населення РДА відбувся навчальний тренінг під назвою: «Особливості надання допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства». Захід спрямований на вміння ідентифікувати прояви насильства та оволодіння навичками спілкування з постраждалими особами.

Під час проведення тренінгу присутні навчалися ідентифікувати постраждалих, реагувати на випадки домашнього насильства, спілкуватися з постраждалими особами.

Не залишилося поза увагою і вдосконалення знань учасників тренінгу в сфері законодавства, а саме - більш детально розглядався Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Цей Закон визначає організаційно-правові засади запобігання та протидії насильству, основні напрями реалізації державної політики у цій сфері, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.