ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ПРИЇЗЖАЮЧИХ до ДПУ «Міжнародного дитячого центру «Артек»

В своїй діяльності ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» здійснює прийом,                розміщення та супровід дітей на поточній зміні керуючись Положенням про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства України "Міжнародний дитячий центр "Артек" за рахунок бюджетних коштів зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30.03.2016 р. за №473/28603

    Прийом дітей (реєстрація) включає в себе 3 етапи: реєстрацію – подачу відповідного пакету документів на кожну дитину адміністраторам прийому,  медичний огляд, розподіл по співдружностях і розселення.

           Пакет для реєстрації на поточній зміні включає в собі наступні документи:

-  Путівка

      Згідно Положення р.III п. 9: Бланки путівок заповнюються уповноваженими працівниками структурних підрозділів на підставі розпорядчого документа та засвідчуються підписом керівника структурного підрозділу і печаткою (за наявності); р.III. п.11: Безпосередньо дітям, їхнім батькам (особам, які їх замінюють) путівки не видаються )

-  Копія Свідоцтва про народження дитини

-  Заява від батьків на ім’я генерального директора ДПУ «МДЦ «Артек» на реєстрацію на поточній зміні (Додаток № 1)

-  Згода на обробку персональних даних (Додаток № 2)

        Згідно Положення р.IV п. 6: Батьки дитини (особи, які їх замінюють) дають письмову згоду на обробку персональних даних дитини та згоду на внесення персональних даних дитини в базу даних ДПУ "МДЦ "Артек" і використання їх за необхідності відповідно до вимог Закону України "Про захист персональних даних", згоду на проведення в ДПУ "МДЦ "Артек" необхідних діагностичних, лікувальних процедур у разі захворювання дитини.

- Медична довідка форми 079/О "Медична довідка на дитину, яка від’їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку" (Додаток № 3) оформляється в відповідному медичному закладі за місцем проживання.

Згідно Положення р.IV п. 6: Перед відправленням діти, яким надається путівка, повинні пройти медичний огляд у встановленому законодавством порядку, затверджену наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29 травня 2013 року № 435, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17 червня 2013 року за № 990/23522.

    При заповненні медичної довідки особову увагу звернути на заповнення п.п. 17,18, 19, 20 (інформація про профілактичні щеплення та епідеміологічне оточення за останні 21 дні).

-  Анкета для батьків

      Згідно Положення р.V п. 1 та р.V п. 4: Діти доправляються до ДПУ "МДЦ "Артек" організованими групами. Проїзд груп дітей та супроводжувачів здійснюється за кошти батьків (осіб, які їх замінюють).

         Батьки привозять дітей безпосередньо в Центр та проходять реєстрацію на зміні в порядку живої черги.

       Згідно Положення р.V п. п. 6, 7: Структурні підрозділи у письмовій формі повідомляють адміністрацію ДПУ "МДЦ "Артек" про кількість дітей, час і дату приїзду, вид транспорту за 5 днів до приїзду та аналогічну інформацію - за 5 днів до від’їзду з ДПУ "МДЦ "Артек". (форма 1-К).

       В цей же термін до приїзду структурні підрозділи надають затверджені списки дітей  (форма 2-К) в електронному вигляді. (Додаток № 4, 5)

      ДПУ "МДЦ "Артек" забезпечує зустріч та перевезення груп дітей від залізничного вокзалу, аеропорту, автовокзалу до ДПУ "МДЦ "Артек" під час приїзду та від’їзду дітей. Трансферт здійснюється автобусом.

Прийом дітей проводиться безпосередньо в ДПУ "МДЦ "Артек".

    Прибувши до ДПУ "МДЦ "Артек", старший супроводжувач повинен надати особі, призначеній відповідно до наказу ДПУ "МДЦ "Артек" відповідальною за проведення заїзду на зміну, три примірники затверджених списків дітей і належним чином оформлені путівки та медичні довідки.

      При виїзді груп супроводжуючий повинен прибути до Центру не пізніше ніж за 3 години. При собі повинен мати документ, підтверджуючий особу, наказ/розпорядження про призначення супроводжуючим групи. Супроводжуючий оформлює акт прийому-передачі групи дітей, перевіряє наявність дітей за списком. Сухий пайок в дорогу видається супроводжуючим згідно кількості заявлених дітей у групі.

  Батьки, які самостійно забирають дітей заповнюють заяву про закінчення зміни.

      Згідно Положення р.V п. 10: У разі встановлення під час прийому дитини на відпочинок факту видачі путівки не за призначенням (дитина направлена до ДПУ "МДЦ "Артек" без відповідного медичного обстеження або з медичними протипоказаннями, з неналежним чином оформленою медичною довідкою, є молодшою або старшою від зазначеного в цьому Положенні віку) така дитина до ДПУ "МДЦ "Артек" не приймається і відбуває до місця проживання з особою, яка її супроводжує.

Протипоказання до прийому дитини до МДЦ «Артек» (згідно законодавства України):

-  всі захворювання в гострому періоді;

-  всі форми туберкульозу різних органів і систем;

-  ревматизм в активному та міжприступному періоді до зняття з диспансерного обліку;

-  набуті чи вроджені вади серця та судин;

-  гіпертонічна хвороба;

-  захворювання крові та кровотворних органів;

-  епілепсія чи інші судомні напади та їх еквіваленти;

-  гострі психічні захворювання та реактивні стани;

-  бронхіальна астма;

-  виразкова хвороба шлунку та 12-палої кишки;

-  нефрит, пієлонефрит, нирково-кам`яна хвороба, вроджені аномалії нирок;

-  цукровий діабет;

-  тиреотоксикоз, чи інші хвороби щитовидної залози;

-  всі заразні, паразитарні захворювання шкіри (короста, грибкові захворювання і т.д.)

        Згідно Положення р.V п. 11: У разі захворювання дитини ДПУ "МДЦ "Артек" обов’язково забезпечує її медичним обслуговуванням (консультації, стаціонар в відповідних медичних закладах) і харчуванням до одужання незалежно від строку дії путівки. Умови від’їзду дитини до місця проживання узгоджуються з батьками (особами, які їх замінюють) та зі структурними підрозділами.

          Згідно Положення р.V п. 3: Діти, направлені до ДПУ "МДЦ "Артек", повинні мати із собою теплі речі, кімнатне взуття, дві пари сезонного взуття (з жовтня до квітня – тепле взуття, що не пропускає вологу), спортивне взуття, купальні та спортивні костюми, білизну, головний убір, шкарпетки (не менше трьох пар), предмети особистої гігієни (зубна щітка, паста, мило, гребінець, носові  хустинки).

         Однією із традицій "МДЦ "Артек" є носіння артеківської форми. Діти на час зміни забезпечуються брендовим одягом, а саме: кепка (бейсболка), футболка (видається щотижня), шорти, легка куртка з капюшоном (вітровка). Власний одяг діти можуть вдягати на пляж, у басейн, на спортивні заходи, в туристичні походи.

          Батьки повинні морально та психологічно підготувати свою дитину до поїздки в Центр, ознайомити з Правилами перебування дитини в таборі та основами безпеки життя. Дитина повинна дотримуватися режиму дня Центру, знати загальні санітарно-гігієнічні норми, підтримувати особисту гігієну. Налаштуйте дитину на оптимістичний лад, активний і колективний відпочинок в Центрі.

           Інформацію щодо перебування дитини в центрі Ви можете отримати за телефоном чергового директора: 096 013 15 72.

        Відвідування дитини в таборі відбувається в строго відведений час. По приїзду в Центр зареєструйтесь як відвідувач. Пройдіть в кімнату № 231 корпусу № 1 зверніться до чергового директора з проханням покликати Вашу дитину. Щоб забрати дитину за територію табору на час, Вам необхідно буде узгодити цю дію з адміністрацією Центру, після чого написати заяву встановленого зразка на ім'я генерального директора Центру. Право відвідувати, а тим більше забирати дитину за територію табору, мають тільки її батьки або особи за Дорученням оформленим батьками, при наявності документів посвідчуючих особу.

         Відвідування території та житлових корпусів дитини категорично заборонено! Це обумовлено санітарним режимом Центру і турботою про безпеку Вашої дитини.

Відвідування батьками території табору можливо тільки в батьківський день за графіком, перший і останній день зміни.

   Відповідні форми документів потребуючі заповнення, знаходяться в прикріплених файлах до цього листа і повинні бути заповнені належним чином батьками або законним представником дитини.

   Також затверджені форми документів можна завантажити з сайту ДПУ «МДЦ «Артек»

www.artek.ua, в розділі «Батькам».

Заздалегідь вдячні за співпрацю та порозуміння.

З повагою, адміністрація  ДПУ «МДЦ «Артек».