В «Молодій гвардії» розпочалася ХІІ – листопадова зміна…

12 листопада в державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса) розпочалася ХІІ тематична зміна «Наш вибір – Європейська країна».

     До зазначеного закладу на оздоровлення та відпочинок направлено 52 дитини Одеської області, зокрема – 4 дитини Великомихайлівського району, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Зміна триватиме 21 день (з 12 листопада до 1 грудня 2018 року). В основі реалізації зміни є реалізація проекту «Україна – центр Європи»,  ознайомлення дітей з аспектами становлення європейської Батьківщини: історичними, мистецькими, спортивними, науковими, екологічними. Створення «Мапи майбутнього України».

Програма зміни має краєзнавче спрямування (вивчення iсторiї рiдного краю та довкілля, європейської цивiлiзацiї). Національно-патріотичне виховання.

Слід зазначити, що сектором у справах сімї, молоді та спорту районної державної адміністрації розпочався набір дітей віком від 7-17 років пільгових категорій: дітей-сиріт; дітей позбавлених батьківського піклування; дітей з інвалідністю; дітей з багатодітних сімей; дітей з малозабезпечених сімей; дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій  відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», рідних дітей батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному будинку сімейного типу або в одній прийомній сімї; діти, які перебувають у складних життєвих обставинах; діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановитих та обдарованих дітей на ХІІІ тематичну зміну «Різдвяна Україна», яка розпочнеться з 05 грудня та триватиме до 25 грудня поточного року. Просимо звертатися батьків за отриманням путівки до Великомихайлівської районної державної адміністрації ( І поверх, каб. № 8 ).

Побажаємо дітям повноцінного оздоровлення і відпочинку та незабутніх вражень!

 

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту

районної державної адміністрації