Відбувся виїзний семінар

13 березня в адмінбудівлі районної ради відбувся виїзний семінар на тему «Актуальні питання реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Особливості бюджетної політики», який провели спеціалісти Одеського відокремленого підрозділу центру розвитку місцевого самоврядування.  У семінарі взяли участь депутати районної ради, голови сільських рад та голови ОТГ, спеціалісти сільських рад та ОТГ, освітяни, фахівці  організацій, установ, підприємств району.

З вступним словом виступила голова Великомихайлівської районної ради К. М. Лаптієнко. Далі радник з питань децентралізації ВП ЦРМС Гуненкова Оксана прочитала лекцію з презентацією та аналізом правових документів «Поточний стан та перспективи розвитку процесів добровільного об’єднання територіальних громад в Україні та Одеській області». Лекцію з аналізом правових документів «Бюджетна децентралізація на Одещині: аналіз поточного стану та перспективи» прочитала радник з питань місцевих фінансів Одеського ВП ЦРМС Голинська Олеся.

На завершення фахівці Одеського відокремленого підрозділу центру розвитку місцевого самоврядування дали відповіді на запитання учасників семінару.