Обговорено питання перспективного плану розвитку Новоборисівської територіальної громади Великомихайлівського району

5 грудня 2018 року голова районної державної адміністрації Райчев В.Р. та відповідальні працівники райдержадміністрації взяли участь в зборах активу Новоборисівської територіальної громади щодо обговорення перспективного плану розвитку територій населених пунктів даної сільської ради.

На початку зібрання перед присутніми виступив очільник району, який зазначив, що 12 листопада 2018 року в Києві було проведено засідання Ради регіонального розвитку України, на якому Президент України Петро Порошенко доручив представникам регіональної влади, в рамках реформи децентралізації, розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки,, обговорити їх із суспільством та прийняти на рівні громад.

У зв’язку з цим було видано розпорядження райдержадміністрації від 04 грудня 2018 року №362/А-2018 «Про утворення районної ради регіонального розвитку Великомихайлівського району», відповідно до якого затверджено склад та Положення про районну Раду регіонального розвитку.

Також Вячеслав Радіонович довів до відома загалу інформацію про механізм формування пропозицій до перспективного плану розвитку Великомихайлівського району на 2019-2021 роки в розрізі територіальних громад, наголошуючи, що обрані проекти мають бути максимально раціональні та враховувати, перш за все, інтереси та потреби жителів усіх населених пунктів сільських, селищних рад.

В ході конструктивного діалогу та обговорень учасниками заходу було визначено коло проблемних питань, які потребують першочергового вирішення, серед яких: ремонт дороги місцевого значення Новопетрівка-Новоборисівка-Цебрикове; реконструкція приміщення Новоборисівського ДНЗ; ремонт приміщення Новоборисівського Будинку культури та будівництво (реконструкція будівлі) лікарні.