В Новоолександрівській сільській раді обговорили перспективний план розвитку територій на 2019-2021 роки

Відповідно до графіку обговорення перспективних планів розвитку територій Великомихайлівського району на 2019-2021 роки, 11 грудня  2018 року в адмінбудівлі Новоолександрівської сільської ради, за участі начальника відділу з питань економіки управління АПР районної державної адміністрації Єрьоменко С.С. та завідувача сектору зв’язків з громадськістю та пресою райдержадміністрації Дидар Н.О., відбулося обговорення перспективного плану територій Новоолександрівської громади на найближчі три роки.

До обговорення також долучилися: начальник відділення інспекторів Державної прикордонної служби с. Великокомарівка – Гаєвський В.О. та заступник начальника даного відділення - Гриньов В.О.; депутат Великомихайлівської районної ради Комша В.І.; депутати Новоолександрівської сільської ради; члени виконавчого комітету ради; представники установ, організацій, місцеві жителі громади.

На початку зібрання перед присутніми виступила Єрьоменко С.С., яка поінформувала учасників заходу про те, що на виконання доручення Президента України Петра Порошенка на регіональному та районному рівнях тривають обговорення перспективних планів розвитку територій на 2019-2021 роки. Також Світлана Сергіївна зазначила, що Глава держави наголошує на тому, що кожна територія має визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на дорожніх картах з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами розвитку.

Голова Новоолександрівської сільської ради Чебан Л.А. презентувала звіт про виконання робіт, які були проведені на території сільської ради протягом п’яти останніх років, із залученням власних коштів та коштів районного, обласного бюджетів.

В процесі активного обговорення присутніми було визначено пріоритетні об’єкти для включення до перспективного плану розвитку територій на 2019-2021 роки, серед яких: будівництво та капітальний ремонт доріг державного значення; будівництво відділення інспекторів Державної прикордонної служби в с. Новоолександрівка та будівництво дитячого садка.