Відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку Великомихайлівського району

6 грудня 2018 року голова Великомихайлівської районної державної адміністрації Райчев Вячеслав Радіонович провів перше організаційне засідання районної Ради регіонального розвитку, яка створена при райдержадміністрації з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії органів державної влади з органами місцевого самоврядування району.

Захід відбувся за участі: депутата Одеської обласної ради Дерев’янка М.М.; т.в.о. начальника служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації Гриневич Т.Ю.; голови Великомихайлівської районної ради Лаптієнко К.М.; голів постійних комісій районної ради; керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, голів  об’єднаних територіальних громад та сільських рад району; голови громадської ради при РДА; представників ЗМІ.

«Сьогодні ми збираємося в такому колі вперше, в рамках засідання районної Ради регіонального розвитку Великомихайлівського району. Але я глибоко переконаний, що це лише початок нашої тісної співпраці з підготовки перспективного плану розвитку району на найближчі 3 роки», розпочав свій виступ голова районної державної адміністрації.

Продовжуючи свій виступ Вячеслав Радіонович зазначив:

«На даний час в країні склалася непроста ситуація, але ми живемо в часи масштабних реформ та перетворень і повинні йти в ногу з часом. Такі реформи як: децентралізація; реформа охорони здоров’я,  реформа освіти та науки, розвиток фермерства та кооперацій, дають нам додаткову можливість для розвитку.

Саме на розвитку кожної території, без винятку, із своїми перевагами і пріоритетами, наголошував Президент України під час сьомого засідання Ради регіонального розвитку 12 листопада в Києві.

За дорученням Глави держави ми повинні сформувати відповідні дорожні карти з першочерговими об’єктами, які і будуть маркерами розвитку нашого регіону.

Наявність перспективних планів із затвердженими громадою проектами, механізмами фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи та економічну привабливість територій наших населених пунктів».

Також перед присутніми виступили почесні гості заходу, депутат Одеської обласної ради Дерев’янко М.М. та т.в.о. начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Гриневич Т.Ю.

Розгорнутий звіт про підсумки роботи районної державної адміністрації за 2017-2018 роки презентувала начальник фінансового управління РДА Устріцька О.І.

 Підсумовуючи засідання керівник району акцентував увагу присутніх на тому, що головним завданням даного заходу є розробити план перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, визначити алгоритм спільних дій, окреслити методи подальшої роботи. А головне – почути людей, максимально широко обговорити з ними, що для них дійсно є важливим та першочерговим.