Жителі Полішпаківської сільської ради обговорили Перспективний план розвитку територій громади на 2019-2021 роки

Громадські обговорення перспективного розвитку територіальних громад нині активно тривають у Великомихайлівському районі.

18 грудня ц. р., за участі голови Великомихайлівської районної державної адміністрації Райчева В.Р., першого заступника голови райдержадміністрації Осипова А.В. та начальника відділу з питань економіки управління АПР райдержадміністрації Єрьоменко С.С., відбулися збори жителів населених пунктів Полішпаківської сільської ради щодо обговорення Перспективного плану розвитку території даної громади на 2019-2021 роки.

До конструктивного діалогу також долучилися: сільський голова Полішпаківської сільської ради Шпаковський М.П., депутатський корпус та виконавчий комітет ради, керівники установ та підприємств, які функціонують на території даної громади, місцеві жителі населених пунктів.   

Звертаючись до присутніх голова районної державної адміністрації В.Р. Райчев зазначив, що під час засідання Ради регіонального розвитку, яке відбулося 12 листопада п.р., Президент України Петро Порошенко доручив представникам регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх із суспільством і громадами, і прийняти на рівні громад.     

На проведенні обговорень щодо підготовки та затвердження перспективних планів розвитку територій області наголошує і голова Одеської обласної державної адміністрації М.В. Степанов.

За рішенням Ради регіонального розвитку Одеської області відповідні плани розвитку районів мають бути сформовані вже до лютого місяця 2019 року.

«Отже, сьогодні нам необхідно обговорити перспективи розвитку територій ваших населених пунктів, визначити першочергові об’єкти, які реалізовуватимуться у вашій громаді протягом 2019-2021 років. Далі, ваші пропозиції будуть включені до Перспективного плану розвитку територій Великомихайлівського району.

Ми продовжуємо спільну роботу для розвитку Великомихайлівщини. Наше головне завдання – запитати  людей, що вони хочуть бачити на своїй вулиці, у своєму селі, адже саме громадяни повинні визначитися, що їм потрібно насамперед», - додав Вячеслав Радіонович.

Про досягнення Полішпаківської сільської ради протягом 2015-2018 років присутніх ознайомив сільський голова М.П. Шпаковський. В ході дискусій та обговорень учасниками зібрання було визначено першочергові об’єкти розвитку територій Полішпаківської громади на 2019-2021 роки, серед яких: капітальний ремонт доріг та газифікація с. Полішпакове.