Жителі Соше-Острівської сільської ради обговорили перспективний план розвитку територій на 2019-2021 роки

У Великомихайлівському районі продовжується публічне обговорення планів перспективного розвитку територіальних громад на 2019-2021 роки.

9 січня 2019 року, під час зборів жителів Соше-Острівської сільської ради, відбулося обговорення  перспективного  плану розвитку даної територіальної  громади.

У зазначеному заході взяли участь голова Великомихайлівської районної державної адміністрації В.Р. Райчев та начальник відділу з питань економіки управління АПР райдержадміністрації С.С. Єрьоменко.

Зі вступним словом перед присутніми виступив голова районної державної адміністрації Вячеслав Райчев, який відзначив, що питання перспективного планування розвитку територіальних громад ініційовано Президентом України  Петром Порошенком на засіданні Ради регіонального розвитку України 12 листопада 2018 року. На виконання доручення Президента в усіх регіонах України проходять обговорення перспективних планів розвитку територій на 2019-2021 роки. До таких обговорень приєдналися і жителі Великомихайлівського району.

«Отже, сьогодні нам необхідно обговорити перспективи розвитку територій ваших населених пунктів, визначити першочергові об’єкти та проекти, які реалізовуватимуться у вашій громаді протягом 2019-2021 років. Далі, ваші пропозиції будуть включені до Перспективного плану розвитку територій Великомихайлівського району. Реалізація проектів, передбачених цим Планом, дасть можливість розвинути такі соціально важливі галузі як освіта, охорона здоров’я, культура,  покращити стан інфраструктури, створити нові робочі місця та залучити додаткові інвестиції», - додав Вячеслав Радіонович.

Далі, сільський голова Хоменко Н.В. презентувала звіт про виконання робіт, які були проведені на території Соше-Острівської сільської ради протягом 2014-2018 років та запропонувала перейти до обговорення перспективного плану розвитку території населених пунктів громади на 2019-2021 роки.

Присутні в залі активно долучилися до обговорення, за результатами якого було визначено першочергові об’єкти та схвалено перспективний план розвитку територій Соше-Острівської сільської ради на 2019-2021 роки.