04.03.2019

До уваги виборців!

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Великомихайлівської РДА повідомляє:

 За мотивованим зверненням виборця, при проведенні виборів Президента України,  орган ведення Державного реєстру виборців може тимчасово змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси.

До органу ведення Реєстру виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати.                 

До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

Крім того, пропонуємо, перевірити свої персональні дані, внесені до Державного реєстру виборців, у тому разі за допомогою «особистого кабінету»,  з метою  уточнення персональних даних виборців, згідно Закону України “ Про Державний Реєстр виборців”, та у разі виявлення невідповідностей  чи неточностей у записі про себе - усунути їх шляхом  звернення  до відділу  ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації з відповідною заявою. При собі мати паспорт.

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації: смт. Велика Михайлівка, вул. Центральна, 123, приміщення райдержадміністрації, каб.26). Телефони: (04859) 2-13-04, 2-13-05.

В березні 2019 року субота, неділя – робочі дні.

(тел.моб.066-906-4701)