28.07.2017

Державний реєстр виборців інформує

Cтворення якісного Державного реєстру виборців – це важливий крок для України як демократичної держави, яка прагне інтегруватись у світову спільноту, оскільки дозволить усім виборцям здійснити своє волевиявлення, обмежить можливість маніпулювання під час голосування та виявить достовірний рейтинг довіри виборців до претендентів на обрання.

         Автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система “Державний реєстр виборців” є однією з найбільших  баз даних по обліку громадян України.

         Звертаюсь до мешканців Великомихайлівського району з переконливим проханням: не залишайтесь осторонь, уважно перевірте свої особисті дані, оскільки їх достовірність впливає на права кожного із нас. З боку держави затрачено чимало зусиль, бюджетних коштів, щоб створити ефективну систему обліку виборців, але без активності самих виборців по уточненню своїх персональних даних це може бути дорогою з одностороннім рухом.

         Ознайомитись зі своїм записом в Реєстрі, отримати інформацію про використання своїх персональних даних, одержати на безоплатній основі вичерпну інформацію про свої персональні дані, внесені до Реєстру, оскаржити в установленому порядку дії чи бездіяльність органів Реєстру  і при необхідності внести зміни в свої персональні дані можна прямо зараз, не очікуючи наступних виборів.

             Тож, запрошую виборців скористатися своїм правом та перевірити свої персональні дані.

            Чекаємо Вас за адресою: 67100, селище Велика Михайлівка, вул.Центральна, 123, приміщення районної державної адміністрації, кабінет № 26 (2 поверх).

 

                                Режим роботи : понеділок-четвер -  з 8:00 до 17:15.
            
                                                 п'ятниця – з 8:00 до 16:00.

Телефон для довідок: 2-13-04.

 

 Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців

апарату районної державної адміністрації                                           О.В. Черняк