10.06.2019

До уваги виборців ! Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Великомихайлівської РДА повідомляє!

За мотивованим зверненням виборця, при проведенні повторного голосування з позачергових виборів народних депутатів України 21.07.2019 року, орган ведення Державного реєстру виборців може тимчасово змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси.
До органу ведення Реєстру виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати. 

Документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси  не потрібні. При собі мати паспорт.

Останній день подання заяви 15.07.2019 року. 

Крім того, пропонуємо,  перевірити свої персональні дані, внесені до Державного реєстру виборців, у тому разі за допомогою «особистого кабінету»,  з метою  уточнення персональних даних виборців, згідно Закону України “ Про Державний Реєстр виборців”, та у разі виявлення невідповідностей  чи неточностей у записі про себе - усунути їх шляхом  звернення  до відділу  ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації з відповідною заявою. При собі мати паспорт.

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Великомихайлівської районної державної адміністрації: смт. Велика Михайлівка, вул.Центральна, 123 приміщення райдержадміністрації, каб.26). Телефони: (04859) 2-13-04, (05)

В червні-липні 2019 року субота, неділя – робочі дні. (9.00-13.00)