08.08.2017

Персональний кабінет виборця

Кожен громадянин України має право перевіряти свої персональні дані, які занесені до бази Державного реєстру виборців. Виборець може звернутися персонально до відділу ведення Державного реєстру виборців, надавши при цьому паспорт громадянина України. Мешканці Великомихайлівського району повинні звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Великомихайлівської райдержадміністрації, що знаходиться за адресою: смт Велика Михайлівка, вул. Центральна, 123, каб.26.

      Але для Вашої зручності перевірити своє включення та дані можна за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця».

Як це працює? Щоб скористатися особистим кабінетом потрібно лише мати доступ до інтернет мережі. На сайті Державного реєстру виборців https://www.drv.gov.ua користувач обирає вкладку «Особистий кабінет виборця». У вікні, що відкриється, потрібно пройти процес реєстрації:

1. «E-mail»: введіть власну електронну пошту. Вона буде використовуватися як ім’я користувача для входу в систему.

2. Поля «Прізвище, ім’я, по батькові» заповнюються виключно українською мовою згідно з їх написанням у паспорті. Увага! ПІБ та дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми при формуванні запитів до бази даних.

3. Поле «По батькові» не заповнюється тільки у разі його відсутності у виборця відповідно до звичаю національних меншин, до якої належить виборець, та відсутності «По батькові» в паспорті. В такому випадку потрібно підтвердити відсутність у Вас "По батькові", поставивши позначку в полі «По батькові відсутнє». Увага!!! Заповненим може бути лише одне з полів: «По батькові» або «По батькові відсутнє».

4. Обрати пароль. В паролі можливе використання великих та малих латинських букв, а також цифр. Довжина паролю повинна бути не меншою ніж 6 символів.

5. Через деякий час на електрону пошту надійде підтвердження реєстрації, та виборець зможе користуватися своїм особистим «кабінетом».

    Отримавши доступ до «кабінету», користувач надсилає запит. У вкладці «Запиту»,  вписує адресу реєстрації, відповідно до даних паспорту. На протязі однієї доби відповідь надсилається на e-mail, де зазначається адреса виборчої дільниці.

 

 

 Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців

апарату районної державної адміністрації                                               О.В. Черняк