12.05.2017

Закликаємо Вас, виборці Великомихайлівського району!

Багатьом громадянам, які мають право голосу, надто знайома проблема, з якою їм доводиться стикатися періодично, від виборів до виборів — їхніх прізвищ немає у списках виборців, виборча адреса неправильна та інше. Така ситуація порушує конституційні права громадян.  Ці та інші моменти дратують громадян, викликають обурення, призводять до конфліктних ситуацій. 

    Шановні виборці, аби уникнути подібних негативних явищ, пропонуємо Вам звернутися до Державного реєстру виборців апарату Великомихайлівської райдержадміністрації, стосовно перевірки своїх персональних ідентифікаційних даних у Реєстрі.

         Кожен виборець у разі зміни його персональних даних може особисто звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців відповідно до своєї виборчої адреси із заявою про внесення змін до його персональних даних у Державному реєстрі виборців. До заяви додаються документи (копії документів), що підтверджують ці зміни. Виборець, який постійно не здатний самостійно пересуватися, може уповноважити на подання такої заяви іншу особу.

Також нагадуємо про “Особистий кабінет виборця”, який розміщений на офіційному веб-порталі “Державний реєстр виборців” www.drv.portal.gov.ua. В “Особистому кабінеті виборця”, кожен громадянин, досягнувши 18 - річного віку, має право зробити запит щодо свого включення (невключення) до Державного реєстру виборців та отримати відповідь на запит на особисту електронну пошту. 

Звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: смт Велика Михайлівка,

вул. Центральна, 123 (приміщення районної державної адміністрації) щоденно

з 800 до 17 15 години, обідня перерва з 1300 до 1400 години. Телефони для довідок: 2-13-05, 2-13-04.

 

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців

апарату Великомихайлівської  райдержадміністрації                                    О.В. Черняк