08.08.2017

Запрошуємо до співпраці

Відділом ведення Державного реєстру виборців постійно здійснюються відповідні заходи щодо уточнення персональних даних виборців, орієнтовані на створення якісних списків виборців. За результатом проведення попередніх виборів сформувалося ряд питань над якими ще потрібно попрацювати.

Проблемою є наявність деяких громадян, які зареєстровані у Великомихайлівському районі, а померли за його межами, про що відсутні підтверджуючі документи. Якщо ваші родичі померли, але були присутні у списках виборців, ви маєте офіційні документи просимо повідомити відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, який знаходиться за адресою:

смт Велика Михайлівка, вул. Центральна, 123,

районна державна адміністрація, 2-й поверх, тел. 2-13-04.

Велике прохання до виборців перевірити свої персональні данні, які під час попередніх виборів: у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних або взагалі відсутні в них; змінили прізвище чи місце проживання.

       Шановні виборці, ми працюємо постійно та запрошуємо всіх до співпраці для того, щоб разом створити ефективний Реєстр та бути готовими до проведення виборів у  будь-який час. З боку держави витрачено багато зусиль, коштів для створення ефективної системи обліку виборців, але без активності самих виборців, без їхньої безпосередньої допомоги — це дорога з одностороннім рухом.

 

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців

апарату районної державної адміністрації                                                                                     О.В. Черняк