Урочисто вручено чергові нагороди матерям Великомихайлівського району до почесного звання України «Мати-героїня»

      19 червня в Золотій залі Одеського літературного музею відбулося вручення державних нагород почесного звання «Мати-героїня» заступником голови Одеської обласної державної адміністрації  Сергієм Колебошиним.

      Відповідним Указом Президента України від 11.05.2018 року №121/2018 почесне звання «Мати-героїня» присвоєно чотирьом жінкам нашого району: Головастіковій Ользі Федорівні, яка народила та виховала семеро дітей, Карауш Вірі Григорівні, яка народила та виховала п’ятеро дітей, Мендик Марії Василівні, яка народила та виховала п’ятеро дітей,  Сосевич Катерині Іванівні, яка народила та виховала п’ятеро дітей.

       Вітаємо Вас з цим високим званням та висловлюємо слова вдячності  за належне виховання ваших дітей, адже дуже важка та клопітка праця. Бажаємо Вашим родинам добра, міцного здоров’я, процвітання, сімейної злагоди, довголіття та мирного неба над головою!..

    Зазначимо почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.