Відбулася тепла зустріч з багатодітними сім’ями

19 березня, в малій залі адміністративного будинку райдержадміністрації відбулося вручення адресної допомоги  багатодітним сім’ям, в яких виховується 8 і більше дітей. Передав представникам багатодітних родин, необхідні у побуті кожної сім’ї речі, перший заступник голови районної державної адміністрації А. Осипов.  

- «Дуже приємно, що на території Великомихайлівського району проживає так багато багатодітних сімей. Це родини, які виховують гарних, добрих та чемних дітей, гідних громадян нашої держави.

 Висловлюємо слова вдячності за належне виховання ваших дітей. Бажаємо вашим родинам добра, міцного здоров’я, процвітання, сімейної злагоди, довголіття та мирного неба над головою!» - звернувся до присутніх А. Осипов.

Даний захід організовано та проведено на виконання районної комплексної Програми соціальної підтримки населення на 2018-2020 роки «Соціальний захист населення у Великомихайлівському районі», затвердженої рішенням сесії Великомихайлівської районної ради від 05 березня 2018 року № 265-VI,  з метою надання соціальної підтримки незахищеним верствам населення.