16.12.2016

Шановні виборці!

Органи Державного реєстру виборців постійно працюють над забезпеченням актуальності та достовірності відомостей про виборців.
З метою покращення якості списків виборців, які будуть використовуватись в день їх проведення, просимо громадян, які мали проблеми під час голосування пов’язані з неправильностями у списках виборців під час попередніх виборчих кампаній, звернутися до відповідних органів ведення Державного реєстру виборців (адреси та контактні телефони розміщені на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців”) . Також перевірити свою наявність в Державному реєстрі виборців можна за допомогою он-лайн сервісу “Особистий кабінет виборця”.
Звертаємо увагу, що відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про Державний реєстр виборців» за мотивованим зверненням виборця, який має право голосу на загальнодержавних виборах, орган ведення Реєстру може тимчасово (на період їх проведення) змінити виборцю місце голосування (виборчу дільницю) без зміни його виборчої адреси.
Зокрема, таким правом можуть скористатись виборці, які зареєстровані в Автономній Республіці Крим та у м. Севастополі. Вони  мають можливість проголосувати в інших регіонах України. Для цього їм необхідно звернутися із заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем

свого перебування в день голосування. Більш детально з процедурою тимчасової зміни місця голосування можна ознайомитись у відповідному розділі сайту.
Для виборців, які проживають або тимчасово перебувають за межами України, Службою розпорядника Державного реєстру виборців підготовлено загальну роз’яснювальну інформацію з найбільш актуальних питань, що стосується включення їх до списку виборців під час проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року.
Зазначена інформація розміщена у відповідному розділі сайту.  

 

Одночасно звертаємо Вашу увагу:

- на дотримання правил реєстрації у он-лайн сервісі «Особистий кабінет виборця», зокрема на те, що поля Прізвище, Ім’я, По батькові заповнюються виключно українською мовою згідно з їх написанням у паспорті;

- мотивоване звернення виборця, який має право голосу на відповідних виборах про зміну місця голосування без зміни його виборчої адреси подається до органу ведення Реєстру за місцезнаходженням зазначеної виборцем виборчої дільниці або за виборчою адресою не

пізніше ніж за п'ять днів до дня голосування на відповідних виборах.

 

Служба розпорядника 
Державного реєстру виборців